Elected Officials


Federal

U.S. Senator John McCain
U.S. Senator Jeff Flake
U.S. House Representative Ann Kirkpatrick (District 1)
U.S. House Representative Martha McSally (District 2)
U.S. House Representative Raúl Grijalva (District 3)
U.S. House Representative Paul Gosar (District 4)
U.S. House Representative Matt Salmon (District 5)
U.S. House Representative David Schweikert (District 6)
U.S. House Representative Ruben Gallego (District 7)
U.S. House Representative Trent Franks (District 8)
U.S. House Representative Kyrsten Sinema (District 9)

State
Arizona Governor Doug Ducey
Secretary of State Michele Reagan
Attorney General Mark Brnovich
Treasurer Jeff DeWit
Superintendent of Public Instruction Diane Douglas
State Mine Inspector Joe Hart
Corporation Commissioner Bob Burns
Corporation Commissioner Tom Forese
Corporation Commissioner Doug Little
Corporation Commissioner Susan Bitter Smith
Corporation Commissioner Bob Stump

State Senate
Steve Pierce (District 1)
Andrea Dalessandro (District 2)
Olivia Cajero Bedford (District 3)
Lynne Pancrazi (District 4)
Kelli Ward (District 5)
Sylvia Tenney Allen (District 6)
Carlyle Begay (District 7)
Barbara McGuire (District 8)
Steve Farley (District 9)
David Bradley (District 10)
Steve Smith (District 11)
Andy Biggs (District 12)
Don Shooter (District 13)
Gail Griffin (District 14)
Nancy Barto (District 15)
David Farnsworth (District 16)
Steve Yarbrough (District 17)
Jeff Dial (District 18)
Lupe Chavira Contreras (District 19)
Kimberly Yee (District 20)
Debbie Lesko (District 21)
Judy Burges (District 22)
John Kavanagh (District 23)
Katie Hobbs (District 24)
Bob Worsley (District 25)
Ed Ableser (District 26)
Catherine Miranda (District 27)
Adam Driggs (District 28)
Martin Quezada (District 29)
Robert Meza (District 30)

State House of Representatives
Noel Campbell (District 1)
Karen Fann (District 1)

John Christopher Ackerley (District 2)
Rosanna Gabaldón (District 2)

Sally Ann Gonzales (District 3)
Macario Saldate 
(District 3)
Juan Charlene Fernandez (District 4)
Lisa Otondo (District 4)

Sonny Borrelli (District 5)
Regina Cobb (District 5)

Brenda Barton (District 6)
Bob Thorpe (District 6)

Jennifer Benally (District 7)
Albert Hale (District 7)

Frank Pratt (District 8)
T.J. Shope (District 8)

Randall Friese (District 9)
Victoria Steele (
District 9)
Stefanie Mach (District 10)
Bruce Wheeler (District 10)

Mark Finchem (District 11)
Vince Leach (District 11)

Eddie Farnsworth (District 12)
Warren Petersen (District 12)

Darin Mitchell (District 13)
Steve Montenegro (District 13)

David Gowan (District 14)
David Stevens (District 14)

John Allen (District 15)
Heather Carter (District 15)

Doug Coleman (District 16)
Kelly Townsend (District 16)
JD Mesnard (District 17)
Jeff Weninger (District 17)

Jill Norgaard (District 18)
Bob Robson (District 18)

Mark Cardenas (District 19)
Diego Espinoza (District 19)

Paul Boyer (District 20)
Anthony Kern (District 20)

Rick Gray (District 21)
Tony Rivero (District 21)

David Livingston (District 22)
Phil Lovas (District 22)

Jay Lawrence (District 23)
Michelle Ugenti (District 23)
Lela Alston (District 24)
Ken Clark (District 24)

Russell Bowers (District 25)
Justin Olson (District 25)

Juan Mendez (District 26)
Andrew Sherwood (District 26)

Reginald Bolding (District 27)
Rebecca Rios (District 27)

Kate Brophy McGee (District 28)
Eric Meyer (District 28)

Richard Andrade (District 29)
Ceci Velásquez (District 29)

Jonathan Larkin (District 30)
Debbie McCune-Davis (District 30)